DANIŞMANLARIN SAHTE HESAPLAR İLE BB Yİ MANİPÜLE ETMELERİ

‘Yiyin birbirinizi’ ve ’25 Mart’ta bir şey çıksa yer yerinden oynasa’ diyenler aynı kişiler ve BB’nin kurumları işgalini sadece seyrettiler.BB’nin ‘Fuat Avni hesabını mutlaka bulun’ demesinin en önemli nedeni F.Avni’nin yakınında olmasından ziyade sizin etkileşimlerinizdir.

BB 17 gün önce Fidan’ın ekibine ‘Bir hesabı bulmak bu kadar mı zor’ derken hesabın oluşturmaya çalıştıkları algıyı yıktığını fark ettim. BB’yi titreten Fuat Avni’nin takipçilerinin oluşturduğu etki.Güzel insanlar kusura bakmayın ama Danışmanlar benden çok sizlere kızıyorlar. Danışmanlar’ın galiz küfürlerini ben kızmak olarak ifade etmiş olayım siz akl-ı selim sahipleri durumu zaten anlamışsınızdır.

Fuat Avni’yi itibarsızlaştırma adına attıkları her adım hesabın büyümesine neden oldu. Deşifre diye zikredilen isimlerin hiç biri değilim. H.Fidan teknik ekibine Fuat Avni’yi ne kadar buldurmaya çalışsa da başarılı olamadı. Birbirlerinden şüphelenmenin ötesine geçemediler. Başvurdukları son çare benzer hesaplar açıp kendi açtıkları bu hesapları benimle ilişkilendirerek aynı paralelde twit paylaşmaları.

Bu minvalde @GunduzAydinlik hesabını açtılar. Bilmedikleri bir şey varsa hesabı benim yanımda konuşup içerikleriyle dalga geçmeleri. Bu hesap Fidan’ın projesidir. Kullanan kişi MİT Basın Müşaviri Nuh Yılmaz Beyefendi’dir. M.Varank da ekibe içerik desteği veriyor.
Bu ekip, hesaptan çok sevdiğim, defaatle duasını aldığım BB’nin annesi Tenzile Hanımefendi’nin mezarına hakaret edecek kadar alçalmıştır. BB ve Özel Kalemi H. Doğan arasında homoseksüel ilişki olduğunu iddia eden sefil @GunduzAydinlik Varank’ın seviyesini gösteriyor. Fuat Avni’yi itibarsızlaştırmak için açılan hesap üzerinden M.Varank, yerine gelen H. Doğan’dan bu vesileyle hıncını almış oluyor.

Size Danışmanlar’ın algı adına şeytanın aklına gelmeyecek yollara başvurabileceğini söylemiştim. İşte bu da şeytanca fikirlerinden biri. Fidan projesi Nuh’un kullandığı Varank’ın içerik ürettiği bu hesaptaki tiwitler BB’ye ‘Efendim annenize hakaret ediliyor’ diye sunuluyor.

Savaşında bir hukuku ve ahlakı vardır. İlkelerim ışığında hareket etmeye çalışarak demeliyim ki BB’ye aktarılırken düştüğü duruma acıdım. Opersayoncular hesabından sonra GunduzAydinlik hesabı da gösterdi ki Fuat Avni’nin etkisini kırmak için her yolu mübah görüyorlar.

Annene hakaret edecek kadar aşağılaşan sefil adamlar etrafında Danışman diye dolaşarak sana dalkavukluk yapıyor. Kaybedenlerdensin.Günlerdir belki kimseye güvenmemekte haklısın ama kendi oluşturduğun ortam içinde korkularınla çırpınıyorsun.
Korkma, titre.

Reklamlar

DANIŞMANLARIN SAHTE HESAPLAR İLE BB Yİ MANİPÜLE ETMELERİ” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s