Fuat Avni kayboldu (mu)

Fuat Avni kayboldu,(mu)  son tweetleri: ERDOĞAN REJİMİ

Bugün herkes bana Fuat Avni yakalandı mı diye soruyor. Bu yola yakalanacaağını bilerek çıktı. En az beş fuatavni daha başbakan ve şürakasının enselerinde boza pişiriyor.

Fuat Avni, 5 Mart’tan 9 Mart’a kadar dört gün boyunca Erdoğan Rejimi’ni topa tuttu, ancak son 24 saattir kendisinden haber alınamıyor. İşte son dört günde meçhul askerin ortaya çıkardığı dehşet tablo:

Oligarşik Danışmanlar ve Özel Seçilmişler yaklaşık 5 yıl önce BB‘yi dünya lideri ve İslam halifesi olduğuna inandırdılar. Hilafetin kuvvetli olması gerekirdi. Paraların çoğu bu minvalde değerlendirildi. BB yaptığı yolsuzluğu din adına yapıyordu. Dünya lideri, yarın hortlaması muhtemel vesayetlere karşı kuvvetli olmalıydı. Diktatörlerin çoğu dolar ve altın zenginidir.

Arap Krallarının zenginliği ve ihtişamı alınan dini fetvalarla BB için rol model oldu. İslam halifesi hepsinden zengin olmalıydı. İran irili ufaklı El kaide örgütleriyle ve Hizbullah‘la sürekli dirsek temasındaydı. Onları yurt dışında kirli eli olarak kullanırdı. Ruhani‘nin gelişiyle yeni dünya düzeni içinde rol almak isteyen İran, büyüttüğü ve geliştirdiği bu örgütleri birine pazarlayacaktı. Ruhani‘nin gelişi bir projedir. İran siyasetinde yeni bir ivmedir. A. Nejat‘ın son yıllarında El kaide ağır ağır pazarlanıyordu. El Kaide’nin tüm kirli işlerini ve organizesini üstüne almaya meraklı biri vardı. Mücahit gelenekten gelen yeni İslam halifesi Erdoğan.
Özel Seçilmişler kara para trafiğini yürütüyor ve BB‘ye İslam ordularına sahip çıkması telkiniyle El Kaide’ye yardım ettiriyorlardı. El Kaide’ye para yardımı yapan Yasin El kadı Türkiye‘ye girişi yasak olduğu yıllarda bizzat BB‘nin konvoyu ile Türkiye‘de gezdiriliyordu. İran yıllardır desteklediği El kaide örgütlerini Türkiye‘nin kucağına bırakarak geri çekildi. Nükleer antlaşmaya zemin hazırladı. Türkiye dünya siyasetinde İran‘ın yerini alırken İran bölgenin tek abisi konumuna gelmiş oldu. Türkiye gittikçe içe kapanan bir ülke oldu.
En son açıklanan raporda Türkiye ve İran teröre destek veren ülkeler arasında zikredilse de yakında İran o rapordan çıkarılacak. İslam halifesi BB, yeryüzünde Allah diyerek kan döken örgütlerin lideridir. Maddi ve manevi destek vermiştir. Dünya bunun farkındadır. İslam halifesi, dünya lideri, İslam adına mücahede derken paranın, makamın gücüne boyun eğen BB, ülkeyi karanlık dehlizlere sürüklemiştir
Önümüzdeki seçimler ülkenin ya 3. Dünya ülkesine dönüşeceğini ya da demokratik ve özgür ülkeler seviyesine çıkacağını belirleyecek.
BB gerçekten haklıdır. Bu hukuk, özgürlükler, demokrasi ve evrensel ilkeler adına Türkiye‘nin bir istiklal mücadelesidir.. BB ülkeyi avuçlarına almak adına paralel yapı bahanesiyle tüm kurum ve kuruluşları işgal etmiş durumdadır. Erdoğan Rejimi kurulmuştur.

Akıbeti doğru okuyabilen hiç kimse bunu AKP ve Camia kavgası olarak göremez. Erdoğan Rejimi kazanırsa Camia değil ülke kaybetmiş olacak. Yiyin birbirinizi diyen ilkesiz ve dünya siyasetini bilmeyen partizanlar az geri dursun. BB‘ye Türkiye‘yi yedirmeyecekler olayın farkında.

El Cezire, El Kaide, El Kadı, el insaf elin ne uzunmuş…

BB, damadı Berat vasıtasıyla E.Sancak ve A.Çalık üzerinden El-Cezire TV’yi de almış. Havuz Medyası gittikçe genişliyor.
Alo Fatih Haber Türk’ten ayrılınca E.Çelik üzerinden istediğini yaptırmaya çalışıyor. Bakalım o ne kadar kalabilecek. Ciner isyan etti edecek
Y. Akdoğan‘ın eskisi kadar medya üzerinde etkisi kalmadı. Haber Türk %1 kadar aranamıyor. NTV’nin vesayetten kurtulmasına da az kaldı.
Bu gün BB‘nin her şeyini savunanlar Havuz Medyası‘nda çalışanlardır. Onları da hoş görmek lazım. BB çalıştıkları kanalın patronu ne de olsa.
Bu günler turnusol kâğıdı gibi siyasetçinin sahtesi kadar gazetecinin de sahtesini ortaya çıkarması açısından önemli.
A. Selvi, Hocaefendi‘yle çektirdiği fotoğraf elinde, çocuk gibi dolaşır herkese gösterirdi. Bakmayın kükrediğine güçlüye karşı zaafı vardır.
Altan Öymen, Nazlı Ilıcak, Kadri Gürsel‘in karşısındaki Nagehan Alçı ve Abdulkadir Selvi‘ye bakın BB‘nin hayalindeki Yeni Türkiye‘yi anlayın
İlerleyen günlerde ana akım medya ile Havuz Medyası tamamen ayrılacak. Erdoğan Rejimi‘ni savunmak karakterli duruşu olan herkesi yıpratıyor.
İnançlı biri, hislerin galebe çalmasıyla anlık günaha girebilir ama günde 40 yerde herkesin gözünün içine baka baka 40 yalan nasıl söyler?
Adetullahtandır, hastalık kalp ve lisana ulaşmadan ‘Hz Eyyup‘lar şifaya ermez.
Güzel insanlar, dualarınızı bekliyorum. Allah‘a itimat edenler asla ümitlerini kaybetmezler. Unutmayın, beklenen yarın çok yakın.
Camia‘ya sürekli Yahudi uşağı derken, komşunuzun bile Yahudi olabileceği gerçeğini nasıl atlıyorsunuz Düşünce düşmanlığı beyninizi kirletmiş
Eski Türkiye‘de düşünce suçlusu vardı, Erdoğan Rejimi Yeni Türkiye çatısı altında 10 binlerce düşünce düşmanı oluşturdu.
Her yorumuna küfürle başlayıp küfürle bitirenlerin, sokağa dökülmeye yakın olduğunu unutmayın. Nefretin dili insanları şiddete yönlendiriyor
BB, karşı geldiği düşünceleri istediği gibi yalan söyleyerek yıkacağını düşünüyor. BB‘nin düşünce düşmanlığı Vandallık düzeyine çıkmış.
BB iktidara geldiğinde şimdinin genç kuşağı ergen dönemlerindeydi. Onu idol olarak kabullendiler. Avazı çıktığı kadar bağıranlar da onlar.
BB‘nin makam ve parayla satın alıp ekranlara taşıdığı sözüm ona gazeteciler tetikçilik yaparak genç kuşağı günden güne sokağa yaklaştırıyor.
BB‘nin kullandığı dile, muhatapları aynı şekilde karşılık vermiş olsa Türkiye‘nin sokakları 30-40 yıl önceki sokaklara dönecek.
Şiddeti mağduriyete dönüştürmekte pek mahir olan AKP stratejistleri cihad mantığını körükleme adına Camia‘ya Yahudi uşağı dedirtiyor.
Camia‘ya dış güçlerin, İsrail‘in ABD‘nin kullandığı kirli örgüt dedikçe, Camia mensuplarına saldırı haklı hatta sevap düşüncesine kayıyor.
BB için şiddetten haz alacak genç kuşağa BB‘nın her gün yurtlarında gece seansı yapıp bana beddua ediyorlar demesi açık hedef göstermektir.
Her gün abiler ve ablalar kirli örgüt adına kapınıza geldiklerinde kovun diyen BB masum insanları sokağa çıkmaya korkar hale getiriyor.
BB, okullarına dershanelerine çocuklarınızı göndermeyin dedikçe, Camia‘nın öğretmenlerine, idarecilerine yapılacak şiddeti meşrulaştırıyor.
BB kendini ve evlatlarını koruma adına 100 binlerce anne, baba ve evladı kendi fanatiklerine şikâyet edip, korumasız hale getiriyor.
Hayrettin Karaman‘ın fetvası 1. Kamuya ve ümmete ait zararı önlemek için bir şahıs, bölge veya gruba ait zarar göze alınır, sineye çekilir.
2 Siyasette olan selim akıl ve kalb sahiplerine de bu kuralı hatırlatıyor ve örnek olarak merhum şehid Muhsin Yazıcıoğlu’nu dua ile anıyorum
3. Güzel insanlar her 2 madde Hayrettin Karaman Hoca‘nın Yeni Şafak gazetesinde yazdıklarıdır. Yorum katılmamıştır.
4. Fetvada geçen feda edilebilir şahıs Muhsin Başkan mı? Bölge, Doğu Anadolu Güney Doğu‘nun bir kısmı mı? Grup, Camia mı?
Güzel insan @kemalgulen Bey iyi bil ki ‘Fethullah Gülen Hocaefendi, bizim ailemiz biz de onun ailesiyiz‘ Güzel insanlar adına Fuat Avni.
Hocaefedinin bütün ailesinin bütün mal varlığını toplasanız BB‘nin tek çocuğunun mal varlığının %1 etmez Anadolu insanın feraseti bunu anlar
Hocaefendi‘nin aile fertlerinde ya da Camia mensuplarında zerre kadar korku emaresi görmeyince kalbinize korku düşüyor. Korkmayın, titreyin.
BB, bizden önce Şanlıurfa‘da hiç bir hizmet yapılmadı diyor. Senden önce Urfa‘da Refah Partisi vardı ve sen o partinin üyesiydin.
10 sene önce BB‘nin evinden kamyonetlerle para taşınmasına rağmen sıfırlanamayacağına inanır mıydınız?
Kalabalıklarla övünmek diktatörlerin en büyük zaafıdır.
BB‘nin şehir şehir dolaşmasının nedeni çalışkanlığı değil. Kalabalıklar karşısında egosunu tatmin etmekten aşırı haz alıyor. Onunla besleniyor
Senin döneminde Adalet Bakanlığı’nın yaptığı açıklamaya göre cinayete kurban giden kadınların sayısı son 10 yılda yüzde bin dört yüz arttı.
Senin döneminde sigaraya başlama yaşı 10, alkolde 11, uyuşturcuda 12‘ye düştü. Kimse senin korkundan sana bunları rapor edemedi.
Müferreh toplum mu dedin? Senin döneminde, intihar edenlerin oranında yüzde 36’lık bir yükselişle en yüksek intihar kaybına ulaşıldı.
Haşhaşi mi dedin? Emniyet‘e göre 2009-2012, Türkiye’de yakalanan kokain miktarında % 572 esrarda son 5 yılda % 140 oranında artış oldu.
Millete hizmet mi dedin? Diyarbakır’da PKK’nın uyuşturucu koluyla mücadele eden emniyet gücünü millete hizmet için mi dağıttın?
3 çocuk mu dedin? Senin döneminde evlenen çift oranı azalırken boşanan çift oranı ciddi biçimde arttı. Aile kurumu ciddi oranda zedelendi.
Senin döneminde karapara aklama, yolsuzluk, rüşvet gibi suçları cezalandıracak hukuki yollar kapandı. Toplumdaki ahlaki çöküntü artacak.
Senin döneminde laf çoğaldı ama manevi yaşamda gerileme oldu. Şekilci, sloganik bir İslamcılık üretildi. Sana biat etmeyi farz sayanlar oldu
Senin döneminde toplumda dindarlığı yaşama konusunda anlamlı bir gelişme olmazken zahire bakarak liderini kutsama eğilimi arttı.
Senin döneminde Müslümanlar, hırsızmış, Allah diyerek memleketi soymuşlar deniyor. Sen insanların dine bakışını kirlettin. Kaybedenlerdensin
Senin döneminde iyi şeylerde oldu elbet. Hepsini kendinden bilerek egonu şişirip diktatöre dönüştün Yaptığın iyi şeyleri tek tek tüketiyorsun
Dün BB çalıştıkları kanalların ve gazetenin patronudur, idare edin tetikçi gazetecileri demiştim. Dinleyin görün.
Toplumun düşünce üretecek adamları ekrandan uzak olduğundan her türlü pisliği normal karşılayan insanlar büyülenmiş gibi seyrediyor olanları
Bilincini yitirmeyen sosyal medya Erdoğan Rejimi‘nin korktuğu tek mecra. İnternete, kontrol altına alamamanın verdiği öfkeyle yaklaşıyorlar.
BB‘nin taraftarlarında ne yapsa iyidir, muhaliflerinde ne yapsa yeridir algısı oluştuğundan toplum bilinci kısa süreli felç yaşıyor.
BB doğruyu yanlış, yanlışı doğru gösterecek şeytani bir hitap kullanıyor. Menfaat çarkı içinde erittiklerinden bir kalkan oluşturmuş kendine
En kolay dağılan birliktelik menfaat birlikteliğidir. Güç zaafa uğradığında tehlike çanları çalmaya başlamıştır. BB‘nin gözlerinde korku var
Korku onu öfkeli hale getiriyor. Tek hayali halk tarafından seçilen ilk CB olmaktı. Bunu kaybettiğini bildiğinden etrafına nefret saçıyor.
BB Parti‘nin ağır abileri ve CB‘yi 2 yıldır silmişti. Ondan randevu bile alamıyorlardı. Bu süreçte onlara muhtaç olmak bütün büyüsünü bozdu.
3 dönem kuralı parti devletini oluşturup avuçlarına alacağı ve Çankaya‘dan yöneteceği rejimi için çok önemliydi. Kuralı mecburen kaldıracak.
Bir aydır etrafındaki insanlarla pazarlık masasına oturmuş olmanın sıkıntısı had safhaya ulaşmış. Tek adam artık istese de tek adam olamaz.
Kirli işlerini paylaştığı kişilerin sayısını 3‘le sınırladığından, daha önce halkada olanların memnuniyetsizliği sarmış etrafını.
Yıllardır dikkate almadığı bakanlar, milletvekillerinden ekranlarda açık destek istedi. Tabiri diğerle adam yerine koymadıklarına muhtaç oldu
Parti‘nin oyları hızla düşüyor. Kulislerde fısıltı halinde işin içinden çıkılamayacağı konuşuluyor. Çaresizlik ve kararsızlık sinmiş içlerine
Partiyi, partizan kafalı fanatiklerinden başka destekleyen kalmadı. Ülkenin yüzde ellisi artık bir hayal. Gücün körlüğü dağılıyor.
Gücün körlüğü dağıldıkça akl-i selim yeniden hakim olacak. Vaziyeti iyi bilen BB korkuyor. Bugün polislere tepkisi korkusunun dışa vurumuydu
Ne yaparsan yap, kurtulamayacaksın, saltanatın yıkılacak. Görüyorum ki korkuyorsun, korkma titre. Allah Kadir-i Mutlak
Deliller oluşturuluyor, yargı hazırlanılıyor sonra Camia‘ya operasyon yapılacak demek hukuk devleti değiliz kabile devletiyiz demektir.
‘Kriptolu telefonu bile dinlemişler‘ Sana devletin sırlarını konuşman için verilen kriptolu telefonu bile suç işlemek için kullanmışsın…
‘Kriptolu telefonla devlet başkanlarını arıyorum‘ Devlet başkanlarını aramak için sana verilen telefonla oğlunu neden arıyorsun?

Dinlenilmediğini düşündüğün telefonla oğlunu arıyorsan, suçlu olduğunu anlamak için seni dinlemeye gerek yok.

H.Fidan koskoca MİT‘i BB‘nin kirli paralarına ve ticaretine feda etti. Değer miydi diye düşünüyor mudur? Son zamanlarda hiç rahat değil.
Devletin sadece yargısına değil her kurumuna AKP‘nin nasıl ve ne kadar eleman koyduğunu gördüğünüz gün paralel yapıyı anlamış olacaksınız.
Dün Ergenekon‘un savcısıydın bu gün Camia‘nın savcısısın. Yarın kapına gerçek savcılar gelecek..
E.Ala, yarın öbür gün mahkemede ‘Ben kimim ki siz ağababalarımı sorgulayın, ne dedilerse onu yaptım der mi‘? Der.
Adetullahtandır, salihler içindeki hainler tasfiye olmadan salahe erilmez.
Adetullahtandır, Hak dostuna dil uzatan hainler iflah olmaz.
Güzel insanlar duanız içinde yer almak şeref olacak… Ümidinizi asla kaybetmeyin, beklenen yarın çok yakın..
Dünya basını, Youtube ve Facebook‘u kapatabiliriz diyen BB‘ye tepkili. ‘Bu yasak Türkiye‘nin Kuzey Kore ile birlikte anılmasına yol açar‘
Başbuğ, Ergenekon‘un savcısı AKP‘yi mi avukatı CHP‘yi mi destekleyecek? Reza‘yı 2 ay tutmayıp kendisini 26 ay içerde tutan BB‘ye güvenir mi?
Başbuğ‘a geçmiş olsun telefonu açmak için sıraya girenler yarın kendileri hapse girerken, Başbuğ‘dan geçmiş olsun telefonu alırlar mı?
12 gün sonra Obama‘dan yalanlama geldi. BB uluslararası bir yalancıdır. pic.twitter.com/ZgAJOkn1SX
Kadınları başörtülü ve açık diye ayırmıyorsan, neden Kabataş‘taki kadın başörtülü olduğu için o muameleyi gördü dedin?
Hakkâri’deki havaalanı terör sebebiyle, gecikiyor. Hani artık terör yoktu. Bölgeyi PKK‘ya peşkeş çektin en çok Kürtler‘e eziyet ediliyor.
PKK şehir merkezlerinde ellerini kollarını sallayarak vergi topluyorlar. Hiç bir zaman PKK destek vermeyen Kürtleri PKK‘nın eline bıraktın.
BB‘yi sadece Türkler değil, Kürtler de affetmeyecek. B.Atalay Öcalan bütün Kürtler‘in lideridir dedi. Bir kişi ancak hain olsa bunu söyler.
Öcalan‘ın sabrını taşırmayın diye BB‘ye çağrı yapan BDP‘ye hiç bir tepki verilmedi. BB, Öcalan karşısında dik duramaz. Eli mahkûm.
PKK‘nın istediği her şeyi OSLO‘da verdiler. Elbette PKK eylem yapmayacak 30 yılık mücadeleyi kazandılar. BB muhalif tek şey söyleyemez.
Öcalan‘nın emriyle H.Fidan Avrupa‘da, Öcalan‘a muhalif olanları Mit‘e öldürtmüştür. Öcalan infaz işlerinde PKK‘yı değil Mit‘i kullanıyor.
H.Fidan Bey benimde bulunduğum bir toplantıda öyle şeyler var ki, beni de BB‘yi de idama götürür dedin. Onları bilen bir sen değilsin.
Ey Erdoğan ne ‘Tayyip‘liğin kaldı ne de ‘Latif‘liğin !!
Latif Şener AKP‘den ayrılmadan yıllar önce Latif Erdoğan, Camia‘dan ayrılmıştı. Havuz Medyası Camia‘nın küllerinden yalan inşa etme derdinde
Hitler‘den tek farkın var o dört parmağını öne uzatıyordu sen yukarı kaldırıyorsun.
M.Metiner ve Ş.Tayyar‘a kızmayın.. BB 7 ay önce onların partide yeri olmayacak dediği andan itibaren gözüne girmek için her şeyi yapıyorlar.
Y. Akdoğan önümüzdeki seçimde milletvekili olacakları çoktan belirlemişti. BB‘yi canhıraş savunan vekillerden hiç biri o listede yoktu.
AKP kurucularının çocukları partiye monte edilecek hali hazırdaki milletvekillerinin çoğunluğu tasfiye edilecekti. Bunu kendileri de biliyor
Kendi ikballeri adına BB‘yi olmadık şekilde sahiplenen milletvekilleri belki BB‘nin gözüne gireriz derdindeler. Karaktersizlik, felakettir.
Elçiler yurt dışındaki okulların çete olduğunu anlatamayınca, BB devreye girdi Her gün okulları kapatın diye bir ülkenin Başbakan‘ını arıyor
Eski Türkiye: Ülkenizde bu okulların açılmasına müsaade etmeyin. Yeni Türkiye: Ülkenizdeki bu okulları kapatın.
Yıllarca perde ardında tüm vesayetlerle mücadele eden bir devlet aklı var. Vesayetler elbirliğiyle devrilirken kaymağını BB yemiştir.
Devrilmeye yüz tutan tüm vesayetler BB‘nin tek adam olma arzusundan ve zaafından yararlandı. Birer birer çevresinde yedeklenerek biat ettiler
Makul her siyasi akıl bilir ki, sivil anayasa tüm dar ve oligarşik üstünlerin sonu olacaktı. Başkanlık sistemi BB‘nin aklına sokuldu
Sivil anayasa BB‘nin başkanlık zaafına feda edildi. MEB‘in meşhur müsteşarı BB‘nin emriyle Türkiye‘yi dolaşarak başkanlık sistemini anlattı.
İl teşkilatlarında bile akla yatmayan başkanlık sistemini canlı tutan, dağılmakta olan vesayetlerin BB‘ye sürekli yalakalık yapması oldu.
Sivil anayasa başka bir bahara ertelenirken devlet aklının mücadele ettiği tüm vesayetler BB‘nin kanatları altında eski güçlerine kavuştular
Şimdiye kadar neredeydiniz diye soranlar bilsinki bu akil duruş yıllardır neredeyse yine orada. Mücadele 17 Aralık‘ta başlamadı zaten vardı.
BB‘nin kanatları altında serpilen yapılar BB‘ye öyle hukuksuz adımlar attırdı ki, gün gelecek BB‘nin kanatlarını kendileri kıracak.
BB‘nin etrafına çöreklenen yapılar birbirlerine düşecek. BB kendini akıllı sana dursun birileri ona kendi eliyle sonunu hazırlatıyor.
BB ne zaman tüm vesayetleri bitirdiği zehabına kapıldı o gün kendisi için sonun başlangıcı oldu. Yakında hiç bir şeyin bitmediğini anlayacak
Dünya lideri, okulların kapatılmasıyla ilgili aradığı Başbakanlar‘dan tokat gibi cevaplar alıyor. ‘Onlar bizim okullarımız‘.

ÖZEL YETKİLİ MAHKEMELERİN KALDIRILMASI

Dün CB‘nin imzalamayasıyla beraber Özel Yetkili Mahkemeler kaldırıldı. CB bu yasayı imzalayarak hangi davalara engel oldu? BB aslında Özel Yetkili Mahkemeleri kaldırtarak hangi davaların askıda kalmasını istiyor. ÖYM‘den alınan davalar yıllarca bitmeyecek. Geçen hafta Malatya savcılığının talep ettiği dosyalara Ankara savcılığı engel oluyor demiştim. Malatya’daki davalar çöpe gitmiş oldu.
Tunceli Jandarma Alay Komutanlığı görevini yürütürken 1994 yılında hayatını kaybeden Kazım Çillioğlu dosyası artık neticelenmeyecek. 2010 yılında başlatılan soruşturmada Çillioğlu’nun mezarı açılmış, bilirkişi raporu olayın intihar değil cinayet olduğunu ortaya koymuştu. Çillioğlu‘nun cinayeti çözülseydi, Ergenekon‘un en önemli ayağı ve istihbaratın PKK ile olan bağı çözülmüş olacaktı. Çözülmesi istenmiyor
Madımak katliamıyla ilgili başlatılan soruşturma rafa kalkmış olacak. Yerel mahkemelere havale edilecek olan bu dosyada çözülemeyecek. Sivas’ta 37 kişinin hayatını kaybettiği olaylara karışanlarla PKK terör örgütü arasındaki ilişki tespit edilmişti. Bunlar, PKK’nın üst düzey bir ismiyle irtibatlıydılar. Bu kişi, Alevi ve Sünnileri birbirlerine kırdıracak eylemleri organize ediyordu
BB ve Öcalan arasında nasıl bir anlaşma yapıldıysa, PKK‘nın bulaştığı tüm kirli işleri BB temizlemek için yoğun gayret sarfediyor.
Muhsin Başkan‘ın dosyası, sona yaklaşmış olan Malatya ÖYM‘den alınıp Kahramanmaraş Cumhuriyet Savcılığı‘na verilecek. Her şey silinecek.
Kahramanmaraş yerel mahkemeler Malatya ÖYM‘nin aldığı mesafeyi 5 yılda alamaz. Ankara savcılığı zaten Malatya‘ya belgeleri vermiyordu.
Yedi yıldır sona gelinen Zirve Yayınevi davası, yeni mahkeme tarafından görülecek. Binlerce sayfalık dosyalar yeniden incelenmiş olacak.
BB ve CB elele vererek Ergenekon ve PKK‘nın ilişkili olduğu dosyaların hepsini rafa kaldırmış oldu.
Bu adamlar ne yapmaya çalışıyor?

EKONOMİMİZ VE BİZİ NASIL KANDIRDILAR?

Ekonomimiz çok mu iyi?
Bizi nasıl kandırdılar?
12 yıl önceki verilerle değerlendirmek doğru mu?
İnsanların ekonomik verilere olan ilgisizliğinden ötürü, ekonomiyle ilgili insanları hep olmayan rakamlara inandırdılar. En büyük yalan Türkiye‘nin dış borcu azalıyordu. IMF‘ye olan borç 426 milyon dolardı kapatıldı ama dış borcumuz 300 milyar dolara ulaştı.
Halkın refahı arttı, yaşam kalitesi düzeldi deniyor. OECD yaşam kalitesi verilerine göre yaşam kalitesi konjonktürel olarak geriye gitti
İşsizlik azalıyor dendi. Akp iktidara gelene kadar işsizlik hiç %9‘u aşmadı. 10 yıllık AKP döneminde %10‘nun altına düşmedi.
Cari açık tüm dönemlerin en yüksek seviyesini ulaştı. Cari açıkla milli gelir oranı herşeyi ele verir. Avrupa‘nın en kötü oranına sahibiz.
Merkez Bankası döviz rezervleri 100 milyarı aştı deniyor. Bu rezervin yarısından fazlası bildiğiniz emanet para. 20 milyarı altın rezervi Türkiye Dünya ekonomisinde 16. sıraya yükseldi. Sırası doğru yükseldiği yalan AKP geldiğinde Türkiye zaten Dünya 16.‘sıydı.
Türkiye‘nin 2000 yılıyla 1990 yılını karşılaştırmak ne kadar doğruysa 2014 yılı ile 2002 yılını karşılaştırmak o kadar doğru. Hukuka güven ve istikrar oluşacak düşüncesiyle ülkeye giren sıcak para çok önemliydi. Artık hukuk kalmadığına göre sıcak para hayal oldu.
Halka istedikleri rakamları istedikleri şekilde yorumlayarak algı oluşturdular. Propagandayla ekonomiyi düzgün gösterdiler. Fed piyasaya para sürmeyeceğini açıklandığı andan itibaren ülke dar boğaza girdi.
Babacan 8 aydır bununla boğuşuyor. Sıkıntı yeni değil. Babacan çırpınarak ekonomiyi düzlüğe çıkarmaya çalışırken, ekonomide hayaller satan Y.Bulut danışmanlığa getirildi. Tam fiyaskoydu. Faiz Lobisi kavramını bularak BB‘nin gözüne giren Bulut‘un danışman olmasının ekonomide oluşturduğu sıkıntılar yakında patlak verir.
Cumhuriyet tarihinde yapılan özelleştirmenin toplamından fazlası AKP döneminde yapıldı. Ülkede satılmayan kuruluş kalmadı. Özelleştirmeden ve yabancı yatırımcıdan gelen para kaynağı kurudu. Ekonominin kötüye gittiğini Babacan çıkıp net şekilde ifade etmeli. Ekonomi iyiyse neden halkın çoğunluğunun cebine yansıyan bir şey yok. 10 yıl önce ay sonunu zor getirenler yine ay sonunu zor getiriyor.
Mücahitlikten, müteahhitliğe geçenler Türkiye’de yeni bir zengin sınıfı oluşturdular. Ekonominin iyiye gittiğini bir tek onlar savunuyor. Kısaca evindeki bütün demirbaş malzemeleri satıp dışarda har vurup harman savunan günü birlikçi bir adam görüntüsü verev bir ülkeyiz. Milyarlarca dolarlık ihale yolsuzlukları da ekonomiyi felç eden diğer bir sebep. BB Çankaya‘ya çıkıp, kurtulma ümidi taşıyordu. Olmayacak.
İki yıldır M.Şimşek, A.Babacan bu durumun ızdırabını çekiyor. BB‘nin uzun zamandır haz almadığı bu adamlara ekonomiden dolayı eli mahkûm
Ekonomi 17 Aralık‘tan sonra kötüye gitti tezi koskoca bir yalan. Ekonomiden anlayan birçok uzman olduğundan artık bunu dillendirmiyorlar. Erdoğan Rejimi‘nin büyüsü bozuluyor. Sis bir dağılsın o zaman ekonomi uzmanları size bu gün yazdıklarımı tek tek anlatacaklar.
Gazetelerin 24. sayfasına tv‘lerin alt yazısına müdahale eden bir BB‘nin ekonomik göstergelerle oynamadığını sanmak saflıktır. Yarın, mitinglerde BB ekonomik verilerle politikalarını savunup dursun artık.
Allah Kadir-i Mutlak
Katıldıkları tv programlarında her ara verildiğinde Fuat Avni‘nin twitlerine bakan BB‘nin tetikçi gazetecileri neden korkuyorsunuz acaba?
Fuat Avni‘nin attığı tiwitin zamanını yanındakilere gösterip, ‘Bak bu saatte beraberdik bu ben değilim‘ diyen Danışman neden korkuyor acaba?
Oligarşik Danışman ve Özel Seçilmişler, uzun adamın boyu günden güne kısalıyor, farkındasınız, gece uyuyamaz haldesiniz. Korkmayın, titreyin.
Fuat Avni‘yi yapacağımız operasyonda içeri alacağız diyorsunuz. Almazsanız, alınırım..
Adetullahtandır, Firavun ordusuyla ardınıza düşmeden önünüzdeki okyanuslar, ikiye bölünmez…
Adetullahtandır, çile çekilmeden kemale erilmez…
Güzel insanlar, duanızı bekliyorum. Ümidinizi asla kaybetmeyin, beklenen yarınlar çok yakın.
İlker Başbuğ‘un çıkarılması talimatını BB, ulusalcı cenahı kendi yanına çekmeyi ve en az bir hafta gündemi baskı altına almayı hedefliyor.
İlker Başbuğ tahliye edilecek. Türkiye‘nin akil insanları ve medyası buna odaklanacak. Ergenekon tekrar konuşulacak. Gündem değişikliği olacak
Balıkesir ve Niğde‘deki montajdan sonra, Elazığ‘a çevre illerden toplamış oldukları kalabalıklar, BB‘yi fazlaca heyecanlandırmışa benziyor.
30 Mart‘ta AKP Belediye Başkan Adayları‘nın alacağı oylarla Erdoğan Rejimi hırsızlıklarından beraat edecekmiş. Yaşasın hukuk devleti.
BB, hala bu kadar kalabalık toplanıyor. Mhp, Chp, diğer muhalifler şaşkınlık içinde diyor. ‘Bunca hırsızlığımıza rağmen, buradasınız‘
BB artık İslam coğrafyasından bahsetmiyor demiştik. BB bugün onlardan bahsediyor. Danışmanlar yazdıklarımızı BB‘ye aktarmış görünüyor.
BB, oyumuz arttı diyor. O zaman neden yandaşlarınıza yaptırdıklarınız anketleri bile yayınlamaktan korkuyorsunuz?
BB dünyayı dolaşıyoruz uçma özürlü değiliz. Uçak seferlerinde hangi ülkeye ne kadar altın ve para kaçırdınız? Siz uçurmayı iyi bilirsiniz.
Son günlerde bazı abi ve ablalar kapıları çalıyorlar diye Camia‘yla dalga geçiyorlar. Bu günlerde değil, yıllardır gönül kapılarını çalıyor.
Halife olduğunu düşünerek milyarlarca doları istifleyen BB, Camia hedefe varmak için her yol mübah diyor. Hayrettin Karaman demiş olmasın.
Gece evlerde yurtlarda teheccüd için kalkan masumlara, gece seansı yapıyorlar diyen BB‘ye beddua eden yok. Ama bu cümle zaten sonunu getirir
Kirli örgüt, çete, Yahudi uşağı olan bir topluluk eğer size beddua ediyorsa neden ağrınıza gider ki, gülüp geçersiniz.
Mısır analizimizi Danışmanlar iyi tahlil etmiş, BB‘ye rapor etmişler anlaşılan. BB ‘Rabia İşareti‘nin ne olduğunu anlatmaya çalışıyor şu an.
Sen iktidara geldiğinde hiçbir şeyin yokken şimdi milyarlarca doların var. Değişen dünya ekonomisinde müsaade ette ülkemizde kalkınmış olsun
12 yılda Elazığ‘a yaptığın hizmetler evinde sıfırlayamadığın paraların onda biri değil. Elazığlı bunu bilmiyor mu sanıyorsun?
Elazığ‘da Camia‘nın okulu var mı bilmiyorum diyen BB, Kenya‘da bile okulu var bunların. Cehalet kötü bir şey olsa gerek.
BB bize oy vermeyen kâfirdir diyen bir gelenekten geliyor. İslam esaslarına göre birine kâfir dediğinizde o kâfir değilse siz kâfir olursunuz
Camia‘nın evlerinden ve yurtlarından ayrılanlar, AKP il ve ilçe teşkilatlarına sığınıyormuş !! Aileleri falan yok mu bu insanların?
Fethullah Gülen‘in 16 yıl önce söylediklerini çarpıtarak, onun üzerinden siyaset yaparsanız bu sizin 28 Şubat projesi olduğunuzun kanıtıdır.
Camia adına açıklama yapma yetkisine sadece Gazeticiler ve Yazarlar Vakfı sahiptir. Benim yazdıklarım Camia‘yı bağlamaz.
Camia‘dan hiç kimseden emir, talimat, bilgi alarak yazmıyorum. Yazdıklarım beni bağlar. Camia‘nın neferi olduğum için Allah‘a hamd ediyorum.
‘Fethullah Gülen, Humeyni gibi dönecek‘ İran Şahı Recep Tayyip Erdoğan.
‘Ben İranlı değilim ki, Humeyni gibi döneyim. Kendim gibi döneceğim‘ Fethullah Gülen Hocaefendi.
40 yıl evvel tahta kulübesinde, ‘Yeni Bir Dünya‘ şiirini yazanları, 2014‘te saraylarında ‘Yeni Türkiye‘ diyenler anlayamaz.
Milliyetin sahibi E.Demirören BB‘nin karşısında ağlıyorsa, oğlu olan Federasyon Başkanı Yıldırım Demirören ne yapar?
Milliyet‘in patronunu ağlatan BB‘nin Rejimi‘ni, tetikçi gazeteciler canhıraş bir şekilde savunmazlarsa başlarına ne gelir anladınız mı?
Azerbaycan‘daki okulların sorumlusu Enver Özeren imzasıyla Hocaefendi‘ye yazdıkları düzmece mektup Havuz Medyası‘nın alçaklığının göstergesi
Ne demiştim ben size, ‘Uluslararası yolsuzluklarını örtmek için uluslararası yalan konuşacaklar‘ Yalan ustası BB, yalanları koordine ediyor.
‘Alo Demirören‘den sonra ‘Alo Fatih‘ ne kadar da masum geliyor insana…
BB, Bu kadar serveti güçlü bir lider olmak için yaptım, siz güçlü bir lideri hak ediyorsunuz dese kendisini alkışlayacak milyonlarca saf var
78 yaşında bir medya patronunun BB‘nin karşısında ağlaması, haysiyetini satan gazetecilerin düştüğü durumun resmidir.
Güzel insanlar, bu hesaptan başka bir tek İngilizce hesabım var. Başka bir hesabım ya da facebook hesabım yoktur. İlgililere duyurulur.
Tek adam olmak değil marifet, marifet ‘adam‘ olmaktır.
Oligarşik Danışmanlar ve Özel Seçilmişler‘in BB kontrolünde yapıp, Camia‘ya ihale ettikleri ne kadar pislikleri varsa ortaya dökülüyor.
-Muhsin Yazıcıoğlu.
-Uludere.
-Hrant Dink.
Bir aloyla çözeceği bu 3 olayı Erdoğan Rejimi çözmüyor, açıklığa kavuşturmuyor? Neden?
1. Erdoğan Rejimi ‘Ala‘ kardeşlere camiayı fişlettiği zaman odama bir milletvekili geldi. Ona da fişlemeyle ilgili görev verilmişti.
2.Kendisine Camia‘nın adamlarını neye göre tespit ediyorsunuz dedim. Gülerek abi teşkilattan olmayan ve namaz kılan herkesi fişliyoruz dedi.
3. Onların yerine koyacak adamımız yok. Onun için namaz kılmayan, içki içen, kumar oynayan, zina yapmış olanlar tercihimizdir.
4.Fidan‘ın ekibi bizi bilgilendiriyor. Verdikleri dosyalarda bu kişilerle ilgili her şey var. Kullanabileceğimiz kişiler aktive ediliyor
5. Söz geçiremediğimiz her kişiyi Alevi, Solcu diğer cemaat mensubu olanları Camia dosyasına koyunca BB sorgulamadan hemen onaylıyor.
6. Oluşturduğumuz bürokrat havuzunda sadece Camia‘ya mensup kişiler yok. O yüzden kimi neden pasivize ettiğimizi pek anlamıyorlar.
7. B.Atalay‘ın önerisiyle E.Ala göreve geldiğinden beri bu işlemleri yapan özel bir ekibimiz var ben de koordine edenlerdenim demişti.
8. Bu milletvekili arkadaş benim kim olduğumu adı gibi bilir. Benim kim olduğumu açıklarsa kendisinin çevirdiği dolapları da açıklamış olur.
9. Arkadaş bunları okuyorsa bu gece uyuyamaz. Kendini iyi bilen bu arkadaşa E.Ala musallat olur artık. Korkmayın titreyin diyorum.
Evdeki paralarını kamyonetlerle taşıyarak geceden sabaha sıfırlayanlar, halk nezdindeki kredilerini ne kadar sürede sıfırlayacak göreceğiz.
Allah‘ım Hizmet-i İmaniye ve Kuran‘iyeye zarar verenleri ıslah eyle yoksa kahreyle deniyor BB bana beddua ediliyorlar diye üzerine alınıyor.
Geçen haftalarda BB‘yle gittiğimiz her yerde,‘Efendim size beddua ettiriyorlar ama duamız sizinle‘ diyen ayarlanmış birçok kişiye rastladım
Oligarşik Danışmanlar‘ın elinde birbirlerinin ve BB‘nin kirli işleriyle ilgili öyle bilgi ve belgeler var ki, kimse kimsenin kuyruğuna basmaz
Oligarşik Danışmanlar ve Özel Seçilmişler tam bir şantaj çetesidir. Farklı ülkelerden aldıkları teknik takip cihazları vardır.
Kimin kimi dinlediği, nasıl şantaj yaptığı yakında net bir şekilde ortaya çıkar. O zaman BB, etrafındaki şantaj çetesini fark eder.
BB‘nin odasındaki böcekle ilgili kim Tübitak‘ı arattırıp raporun tarihini değiştirin dediyse, böcekte onun parmağı var. Neden 2 yıl çıkmadı?
Başbakan değil de BB yazmamın nedeni karakter sınırı (!) olmasıdır.
1. Güzel insanlar Koç‘un Barzani aracılığıyla BB‘den randevu aldığı tamamen mizansendir. Y.Akdoğan ve H.Fidan Barzani‘yi aradılar.
2. Zamanında Barzani‘ye milyarlarca dolar para aktarıp, kendi politikaları için kullanıyorlar. Bu paralar örtülü ödenekten verildi.
3 Barzani aranarak Koç‘la BB görüşmeli. Koç bizim için önemli dendi. Barzani bizzat Koç‘u aradı. Sonra BB aranarak görüşme talep ediliyor dendi
4. Koç‘la neden görüştün diyenlere Barzani aradı ben de kabul ettim denecekti. Yoksa M.Barlas, Barzani’nin aradığını nereden bilsin? Mizansen
BB‘nin karşısındaki gazeteci Erdal, BB‘nin eşine ve kızına küfretmişti. BB bunu çok iyi biliyor ve şu an ona Erdal Bey diye hitap ediyor.
D.Baykal‘ın görüntüleri BB‘ye Ankara Subayevleri‘ndeki evinde gösterildi. BB yayınlanmasına izin verdi Akit‘in internet sayfasında verildi.
Camia‘yla ilgili suç isnat edecek alt yapılar oluşturuluyor. (Az önce ATV‘de) Recep Tayyip Erdoğan.
BB‘nin yapısını anlatması adına şu an ki program yeterlidir. Suriye kan içinde Kırım Rusya‘ya bağlanıyor orada kahvehane muhabbeti yapılıyor
BB oy oranı veremiyor. Amaç birinci parti olmak diye geçiştiriyor. İki ay önce %50 demişti. Korkma, titre.
Sizce BB, cebindeki anketi çıkaracak mı?
Halkın zekâsıyla dalga geçiliyor. BB nasıl montaj yapılacağını ekrandan izletiyor ama kendi ses kaydının montaj olmadığını ispatlayamıyor.
BB‘nın, A.Bakanı üzerinden yargıya müdahalesini ‘bundan doğal ne olabilir‘diye savunması, hukuk devletini savunan entellektüellere tokattır
Adaleti elleriyle dizayn eden ve kalkınmayı istediğine yönlendirerek şekillendiren birinin, sandığı işaret etmesi makul akıllara hakarettir.
Medyanın kılcallarına adamlarını koyup tv‘lerin alt yazılarına dahi müdahale eden birinin ülkede muhalefet yok demesi, demokrasiye ihanettir
Sandığa giden yolları devletin bütün imkânlarıyla manipüle edip algıyı şekillendiren birinin, meydanların kalabalığıyla övünmesi basitliktir
Diktatörlerin, etraflarında farklı sendromlarla oluşturulmuş kalabalıkların desteğini kaybetme korkusuyla yapmayacakları hiçbir şey yoktur.
Kalabalıklar karşısında kendi halkına meydan okuyan, sizin için her şeyin iyisini ben bilirim diyen tek adamların hepsi, tek olarak ölürler.
Halkın malını çalmak hırsızlık, hukukunu çalmak vicdansızlıktır. Hırsızlıklarına montaj diyenler, vicdansızlıklarıyla övündüler.
Montaj dediğine pişman olan BB‘ye Danışmanlar, ‘Efendim keşke montaj değil de içeriği farklı anlaşılan bir konuşma deseydiniz‘ diyor.
BB, yaptığı hukuksuzlar çıktığında, onu mantığa büründürecek şeytani akla sahip Danışmanları olduğundan bundan sonrakilere montaj demeyecek.
Eskiden göbeğini kaşıyan adam diye dalga geçilen seçmenlere, şimdi göbeğini doldurduğumuz adamlar diye bakılıyor. Doyuyorsunuz ya susun!
Halkın feraseti şimdilik ‘Bu adamlar dindar, hırsızlık yapmaz‘ algısından, ‘Hırsızlık yapıyorlar ama hizmette ediyorlar‘ algısına dönüştü.
Yarın halkın feraseti, hırsızlığınız da yalanlarınız da yaptıklarınız da yapmayı düşündükleriniz de başınızı yesine dönüşür Süreç zaman ister
10 yıldır, ırzına geçilen ülkenin feryadına ama ben sana 10 yıldır üst baş almadım mı deniyor.
Bu gün bir milattır. ‘Milletin malını çalma özgürlüğümüze kimse karışmamalı‘ diyen bir milletvekilimiz var.
Bugün bir milattır.‘Dilediğim zaman, dilediğim kişinin davasıyla ilgili Adalet Bakanı‘nı aramam kadar doğal bir şey olamaz‘ diyen bir BB var
Günahtan daha büyük bir günah varsa günahına kılıf uydurmaktır. Ondan da büyüğü günahına dini kılıf uydurmaktır. Fethullah Gülen Hocaefendi
Alo Fatih, Alo Sadullah, Alo Bilal diye mafya baronu gibi telefonlar açarsanız, savcılar elbette sizi teknik takibe alırlar.
17 Aralık‘tan bu yana BB‘yi hiç bir savcı dinlemiyor. Daha önce telefonda konuştuğu suçlarını şimdi kalabalıklara söylüyor. Her sözü suçtur.

Fuat Avni

NOT: YAZININ ORJİNAL HALİ YAZARIN SİTESİ OLAN http://www.farukarslan.com sitesindedir. Yazı yazarın izni alınarak oradan alınmıştır.

Reklamlar

Fuat Avni kayboldu (mu)” üzerine bir yorum

  1. Allah Kadir-i Mutlak….. sizden allah razı olsun yazınız bana sanki serum gibi geliyor aklım beynim dinleniyor.size gönülden inanıyorum allaha gerçekten inanan bunu siyasete alet etmeyen gerçek vatan sevgisi taşıyan herkes buna inanır size duacıyız yolunuz açık olsun hepimizin yolu açık olsun sürekli sizin yazılarınızı okuyorum rahatlıyorum ….allahım bizi bu vatanı milleti satanlar,
    dan kurtarsın amin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s